top of page

ABOUT

Fethiye Ölüdeniz'in ilk konaklama işletmelerinden olan Cennet Otel siz değerli müşterilerimizin konfor ve huzuru için hizmet vermektedir.

Egenin en güzel sahillerinden olan Ölüdeniz sahiline 4 km, eğlence ve restoranları ile ünlü Hisarönü bölgesine yaklaşık 100 m, Fethiye Şehir Merkezine 7 km, Dalaman Havalimanına 55 km mesafededir.​

CENNET HOTEL
 
HıJYEN PROTOKOLÜ

Sevgili Misafirlerimiz,

Bizler malum pandemi sürecinde otelimizin doğal izolasyonlu konumu ve arazimizin doğal sosyal mesafeye uygunluğu açısından çok şanslı bir noktada olduğumuzu biliyoruz ve bu şansı siz sevgili dostlarımızla da paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Rutin hijyen önlemlerimizde gösterdiğimiz titizlik her zamanki gibi devam edecektir.

Bizce detaylı  temizlenmiş kapalı alanların bolca dağ havasıyla buluşması,  bölgemizdeki oksijen oranı ve bizlerle beraber sizlerin de normalleşme sürecinde kişisel olarak gösterdiği hijyen hassasiyetleri değerli vaktinizi otelimizde  keyifle, huzurla ve endişesiz geçirmeniz için yeterli olacaktır.

Ortak alanlarımızda dezenfektanlarımız yeni normalimiz. Havuz suyumuzun her zamanki özenimizle minimum klor maksimum tatlı su ile tazelenmesi her zamanki rutinimiz. 

Ateş ölçerimiz, siperlik ve maskelerimiz de resepsiyonda ihtiyacınız halinde kullanıma hazır durumda olacaktır.

Gönül rahatlığıyla evimize bekleriz.

Olanaklar & hizmetler

Ücretsiz Wifi Servisi 

Uydulu TV yayını

Minibar

Yüzme Havuzu

Hayvan Dostu Otel

Bölge Tur Masası

Otopark

Snack Bar

Pool Bar

bottom of page